Przepisy

W Polish Buzz chcemy powitać w rubryce Polska Kuchnia. Jako jeden z symboli polskości, narodowa kuchnia polska oferuje tradycje w połączeniu z nowoczesnoscią. Odwiedzając Chicago turyści z całego świata skosztować mogą polskiej kuchni od najlepszej strony.

Chicago posiada sieci polskich restauracji oferujące zarówno zdrowe jak i tradycyjne polskie jedzenie. Ponad to miasto Chicago posiada wybór polskiej kuchni ze wszystkich regionów kraju: "Od morza do Tatr", od tradycyjnych góralskich przepisów, po bogactwo kuchni owoców morza a także nowoczesnego "fast food". Wybór jest olbrzymi a ceny przystępne. Polskie restauracje oraz Sale Bankietowe cieszą się znakomitą renomą. Bardzo prężnie działa też catering obsługujący prywatne i klubowe imprezy polonijne ale też i Amerykańskie korporacje.

Bogna Solak, założycielka i właściciel Oak Mill Bakery zdobywa nagrody amerykańskiego przemysłu spożywczego. Jako właściciel, pani Solak nagradzana jest za jej zdolności menedżerskie oraz filantropię. Jej słodkie wypieki z sukcesem sprzedawane są w całej Ameryce.

Kasia's Deli słynna jest ze znakomitych pierogów, których masowa produkcja w zakładach i sklepach Kasi, nieustannie znajduje zbyt, wśród koneserów kuchni w całych Stanach.